Kontakta oss

Väla Infocenter: reception, allmän information, hittegods, butiksinformation, besöksanmälan till centrumledningen med mera.

Väla infocenter

Reception, allmän information, hittegods, butiksinformation, besöksanmälan till centrumledningen med mera.

Telefon: 042- 24 82 80
E-post: info@vala.se

Väla centrumledning

Väla
Marknadsvägen 9
260 36 Ödåkra

Telefon: 042- 24 82 80
E-post: info@vala.se

Fakturaadress

KB Väla Centrum, AB Björka Gård
Leverantörsfakturaservice
Facknr DA
R201
106 37  Stockholm
Orgnr: 943000-5174

Övriga kontakter

Fredrik Arvidsson

Driftchef

Telefon: 042- 24 82 80

E-post: fredrik.arvidsson@skandiafastigheter.se

Madelene Johansson

Marknadskoordinator

Telefon: 042- 24 82 80

E-post: madelene.johansson@skandiafastigheter.se

Tove Strandberg

Driftchef

Telefon: 042- 24 82 80

E-post: tove.strandberg@skandiafastigheter.se

Joachim Hero

Uthyrningsansvarig

Telefon: 042- 24 82 80

E-post: joachim.hero@skandiafastigheter.se

Stefanie Tokatlidou

Utställningsansvarig

Telefon: 042-24 82 90

E-post: stefanie.tokatlidou@skandiafastigheter.se

John Erup

Teknisk förvaltare

Telefon: 042-24 82 86

E-post: john.erup@skandiafastigheter.se

Leif Maxelius

Driftsamordnare

Telefon: 042-24 82 91

E-post: leif.maxelius@skandiafastigheter.se

Oliver Konovalov

Driftsamordnare

Telefon: 0705-36 62 95

E-post: oliver.konovalov@skandiafastigheter.se

Ulrika Nordström

Marknadschef

Telefon: 042-24 82 83

E-post: ulrika.nordstrom@skandiafastigheter.se

Anna Rosenberg

Event & information

Telefon: 0707-30 60 93

E-post: anna.rosenberg@skandiafastigheter.se

Tove Strandberg

Centrumadministratör

Telefon: 042-24 82 88

E-post: tove.strandberg@skandiafastigheter.se

Niklas Blonér

Centrumchef

Telefon: 042-24 82 82

E-post: niklas.bloner@skandiafastigheter.se