• Panduro HobbyPanduro Hobby
  • GuldfyndGuldfynd
  • HåkanssonsHåkanssons
  • Saint Tropez Saint Tropez
  • IEMSIEMS
  • Park LanePark Lane

Butiker / Mat

    Fritextsök

    Butiksnytt

    Kontakta oss

    Väla Infocenter: reception, allmän information, hittegods, butiksinformation,besöksanmälan till centrumledningen med mera.

     

     

    Väla Infocenter

    Telefon: 042- 24 82 80
    E-post: info@vala.se
    Reception, allmän information, hittegods, butiksinformation,
    besöksanmälan till centrumledningen med mera.

    Väla Centrumledning

    Väla
    Marknadsvägen 9
    260 36 Ödåkra
    E-post: info@vala.se
    Telefon: 042-24 82 80

    Fakturaadress

    KB Väla Centrum, AB Björka Gård
    Leverantörsfakturaservice
    Facknr DA
    R201
    106 37  Stockholm

    Orgnr: 943000-5174

    Övriga kontakter

    Marknadskoordinator, Madelene Johansson
    E-post: madelene.johansson@skandiafastigheter.se
    Telefon: 042-24 82 85

    Utställningsansvarig, Stefanie Tokatlidou
    E-post: stefanie.tokatlidou@skandiafastigheter.se
    Telefon: 042-24 82 90

    Driftchef, Fredrik Arvidsson
    E-post: fredrik.arvidsson@skandiafastigheter.se
    Telefon: 042-24 82 89

    Teknisk samordnare, John Erup
    E-post: john.erup@skandiafastigheter.se
    Telefon: 042-24 82 86

    Driftsamordnare, Leif Maxelius
    E-post: leif.maxelius@skandiafastigheter.se
    Telefon: 042-24 82 91

    Driftsamordnare, Oliver Konovalov 
    E-post: oliver.konovalov@skandiafastigheter.se 
    Telefon: 0705-36 62 95 

    Marknadschef, Ulrika Nordström
    E-post: ulrika.nordstrom@skandiafastigheter.se
    Telefon: 042-24 82 83 

    Event & information, Anna Rosenberg
    E-post: anna.rosenberg@skandiafastigheter.se
    Telefon: 0707-30 60 93

    Centrumadministratör, Tove Strandberg
    E-post: tove.strandberg@skandiafastigheter.se
    Telefon: 042-24 82 88

    Centrumchef, Niklas Blonér
    E-post: niklas.bloner@skandiafastigheter.se
    Telefon: 042-24 82 82

    Uthyrningsansvarig, Joachim Hero
    E-post: joachim.hero@skandiafastigheter.se
    Telefon: 042-24 82 92